Hairman Hakkında


Hairman Markası 2009 yılında Özellikle Erkek Tipi Saç Dökülmeleri (Androgenetic Alopecia) başta olmak üzere tüm saç dökülme tipleri ve baş derisi sağlığının korunması hedef alınarak tasarlanmış ve üretilmiş bir saç bakım ürünleri markasıdır.

Dünya çapında bir çok Laboratuvarın, Saç Dökülmesi ve Saç Bakımı alanında yaptığı çalışmalar incelendi. Ortaya çıkan patentli aktifler ile çok sayıda uygulama ve araştırma yapıldı. Uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda en sık rastlanan Dökülme tipi olan Erkek Tipi Saç Dökülmesi başta olmak üzere tüm saç dökülme tiplerine karşı etkili olabilecek Hairman Markası üretildi. 2010 yılında Hairman Markası patentli bir dünya markası haline geldi.

Süre gelen 10 yıl içerisinde dünyada meydana gelen gelişmeler takip edilerek Hairman Markası’nın geliştirilmesine devam edildi. Bu gün Saç Dökülmesi ve saç bakım ürünleri kategorisinde Hairman eşsiz ve sıradışı bir ürün olma özelliğini korumaya devam ediyor.

İlk üretildiği günden günümüze az ürünle çok çözüm üretebilme özelliğine sahip olan Hairman, Unisex bir ürün olarak hem erkek hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün durumunda.

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilmenin ilk ve en önemli kuralı sağlıklı baş derisi ve saç köklerine sahip olmaktan geçer. Çünkü saçların doğduğu, büyüdüğü, canlı olduğu yer, baş derisinde yer alan saç kökleridir. Bu nedenle baş derisi ve saç köklerinin sağlıklı ve güçlü olması ortaya çıkabilecek birçok sorunun çözümü için gereklidir.

Hairman Şampuan ve serum Baş derisi ve Saç Köklerinin sağlıklı ve güçlü olması, işlevlerini tam olarak yerine getirebilmesi, iç ve dış etkenlere karşı korunabilmesi için gerekli tüm önlemleri almayı hedefler.